Grupa 1 TiR

Studia to zabawa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-04-09 20:13:52

malga

Tirówka

1629573
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 17
Punktów :   

Uwaga Holandia ! !

Na początek kilka wstępnych informacji :
             - Dadarek mieszka ok 15 km od Amsterdamu ( ponieważ ostatnio się przeprowadził)
             - podróż do Holandii kosztuje nas ok 10 godzin jazdy i moim samochodem (7 osób na gaz)
                wychodzi nie więcej niż 70 zł w jedną stronę

Przedstawiam mój plan imprezy,a właściwie mam 2 propozycje....


    1.  - Wyjeżdżamy 24 kwietnia (czwartek) koło 19, bo w nocy się nieźle jedzie a przynajmniej piątek
            będzie już wolny do zwiedzania.
         - jesteśmy z Dadarkiem przez cały weekend ....
         - zbieramy się w poniedziałek rano kiedy Darek będzie szedł do pracy i wieczorem jesteśmy w
            Polsce

    2. - w Holandii 30-tego kwietnia odbywa się narodowe święto a w związku z tym wiele imprez w
          Amsterdamie , wszystko wolne od podatku (czyli tańsze) oraz wuchta wiary na ulicach nastawiona
          na imprezowanie.Dlatego też Dadarek namawia żebyśmy właśnie wtedy pojawili się u niego i
          razem się pobawili.
        Ten plan przedstawia się więc następująco
         - wyjazd we wtorek 29 (ewentualnie poniedziałek 28)
         - impreza impreza impreza   
         - powrót 1 maj (w nocy ) albo 2 (od rana)

Proszę o szybkie decyzje (najlepiej do końca tygodnia) i wybór konkretnego wariantu wyjazdu.


Potrzebne są tylko dane od Tula ile kosztuje podróż jego samochodem...czekamy

Ostatnio edytowany przez malga (2008-04-09 20:14:47)

Offline

 

#2 2008-04-09 20:30:53

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

ja sie pisze na wasze auto siory i mozemy jechac termin w sumie hmm obie propozycje kuszace... ale hurra jak bedzie to swieto to wiary od chuja i przepychac sie znowu trzeba bedzie i w sumie chuja zobaczymy a nie miasto :] a podejrzewam ze na zakupy i tak sie nikt z nas nie nastawia? ja bym byla jednak za ta pierwsza opcja terminowa 3 dni w NL ŁUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#3 2008-04-09 21:51:30

Krzysztofer

Student

851727
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

ja z heniem rozmawiałem i nam bardziej pasowałby wyjazd 28 kwietnia


Ya'll wanna live my lifestyle

Offline

 

#4 2008-04-09 22:09:29

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

MAłgi to ja za kierownica nie chce widziec chyba ze sie nauczy zauwazac czerwone swiatla

(taki zarcik *: )


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#5 2008-04-09 22:15:45

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

pod gwiazdami albo u darasa

dobra, ja tez 2 termin, ale proponuje wyjechac 28 od rana, 29, 30, 1 w NL i wyjazd do kraju 2 rano :>


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#6 2008-04-09 22:59:13

malga

Tirówka

1629573
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

śpimy u Dadarka jeśli się wszyscy zmieścimy,a jeśli nie to pod namiotami albo w samochodzie bo u mnie się zajebiście wygodnie śpi. A Dobrzan kochanie przez całe Niemcy jedziemy autostradą więc te 10 godzin to tak akurat

Offline

 

#7 2008-04-10 18:52:15

malga

Tirówka

1629573
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

no ja myślę ! a mam kogoś jeszcze wpisywać na listę ? bo liczba miejsc jest ograniczona . na razie mam
1.Monika
2.Heniu
3. Justa
4.Ja
5.Tulu
6.Dobrzan
7. Łukasz
  i jeszcze 2 miejsca zarezerwowane dla kierowcy

Ostatnio edytowany przez malga (2008-04-15 19:04:35)

Offline

 

#8 2008-04-10 18:56:33

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

1 + 1  albo 0 ode mnie :]


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#9 2008-04-11 08:39:52

malga

Tirówka

1629573
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

no termin już jest ustalony...od 28-2 chyba że jeśli wam pasuje to można by wyjechać w nd na noc...piszcie czy wam to odpowiada bo już trzeba dokładniej ustalać (samochód , Dadarek)

Offline

 

#10 2008-04-12 11:44:35

darek_koszmarek

Pierwszoroczniak

4271075
Skąd: z PIŁY jestem! :)
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

siemano studenty!

prawdopodobnie 28 i 29 pracuje wiec bierzcie to pod uwage...  tak to przyjezdzajcie kiedy chcecie i w ilu chcecie, jakos sie pomiescimy co do 30 kwietnia to rzeczywiscie narodu w amsterdamie moze byc w chuuuuuuuuuuuuuj! i moze trzeba bedzie sie przepychac ale mysle ze warto to zobaczyc

co do spania na razie mieszkam w troche beznadziejnym domku ale mam w planie zalatwic w biurze przeniesienie. malga mowi o spaniu w samochodzie albo namiocie ja proponuje przespac sie w domku. sa 2 sofy, mozliwe ze bedzie wolne jedno lozko, mozna rozlozyc na glebie materace (o ile beda) albo poduszki. w kazdym razie zabierzcie ze soba spiwory. teraz tak mysle, ze w tym miejscu gdzie teraz mieszkam nie ma nawet za bardzo gdzie rozbic namiotu wiec ta opcja raczej odpada. ale tak jak mowilem bede kolowal przeniesienie.

mam troche utrudniony dostep do neta wiec nie spodziewajcie sie ze szybko odczytam wasze odpowiedzi z neta moge korzystac co weekend, musze naginac stopem 6km od miejsca zamieszkania do biblioteki w aalsmeer

jak macie jakies pytania to walcie odpowiem za tydzien

aha co do czasu podrozy to idzie sie wyrobic w 10h ale bedzie wam raczej ciezko przez caly czas jedziecie autostrada ale zdarzaja sie wypadki lub zwyczajne korki. jak wracalem na swieta to byly 2 i stracilismy w sumie 2h wiec to tez bierzcie pod uwage. co do dorgi to walcie na slubice => berlin ring => magdeburg => hanover => osnabruck => autostrada A1 na amsterdam pozniej przed amsterdamem na A10 => A4 pozniej bedziecie musieli szukac zjazdu na aalsmeer i pozniej w prawo do rijsenhout (wiecej wam nie pomoge bo mieszkam tu dopiero tydzien (zalatwcie sobie nawigacje jak macie skad moze byc bardzo pomocna)

to by bylo na tyle... buuuuuziaki i juz nie moge sie doczekac, paaaaa!

Offline

 

#11 2008-04-14 21:26:19

bJusta

Student

5859077
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 56
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

słuchajcie, tak nie moze byc, ze duzo osob sie zdeklarowało, ze na bank jedzie do holandii a teraz zostało 7!! bądzmy powazni, jesli sie deklarujemy to znaczy, ze ktos juz załatwia caly wyjazd a nagle juz nikt nie chce jechac:/  także prosze jeszcze raz tym razem osoby, ktore wiedza, ze chcą, mogą i napewno pojadą o napisanie tutaj:)

a teraz jeszcze na zachętę:
Amsterdam - Queens Day 30 kwietnia 2007
Queens DayDzień Królowej obchodzony jest co roku 30 Kwietnia i jest to jedno z najstarszych (1895r.) z najhuczniej celebrowanych świąt w Amsterdamie. Miasto zmienia się w masową, całodniową imprezę. Na ulicach zobaczyć wtedy można wszędzie pomarańczowy kolor, który jest symbolem panującej w Holandii Dynastii.


Sprawująca aktualnie władzę Królowa Beatrix odwiedza tego dnia poszczególne miasta, gdzie witana jest różnego rodzaju przedstawieniami, tradycyjnymi tańcami i występami przygotowanymi przez mieszkańców. Ludzie spotykają się na ulicach, kupić wtedy można rozmaite smakołyki i tradycyjne potrawy.

Dzień Królowej jest także niezwykły pod innym względem - to właśnie wtedy urządzane są najwieksze "wyprzedaże ogrodowe", gdzie kupić można dosłownie wszystko. Wszystko, czego właściciele zdecydowali się pozbyć a co dla innych może okazać się interesujące.

Święto to jest doskonałym sposobem na rozrywkę, poznanie pogodnej
mentalności holendrów, ich kultury, tradycji i obyczajów. To najlepszy pomysł na krótką wycieczkę do Amsterdamu - pamiętając o obowiązkowym pomarańczowym akcencie stroju!


God Made Grass Man made Booze Who Do You Trust

Offline

 

#12 2008-04-14 21:41:38

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

zajebczo! ja + 1 bez odwolania


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#13 2008-04-19 12:56:48

darek_koszmarek

Pierwszoroczniak

4271075
Skąd: z PIŁY jestem! :)
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

siemanko

sprawa troszke sie skomplikowala bo nie wiem co bedzie z tym moim jebanym dlugim weekendem majowym. w poniedzialek ide do szefa powaznie z nim pogadac i wszystkiego sie dowiem. wtedy w pon lub wt postaram sie doczolgac do neta i was poinformowac albo zadzwonie do malgi lub justy i im przekaze. w kazdym razie nie rezygnujcie z przyjazdu weekendy mam nadal wolne

w tym tygodniu chcialbym wiedziec ile mniej wiecej przyjezdza osob bo musze nastawic moich lokatorow na tzresienie ziemi - wiecie o co chodzi...

nie wiem tez czy jestescie nastawieni na zwiedzanie czy na imprezowanie co do zwiedzania to w jeden dzien mozemy obleciec caly masterdam: platz daam (naslawniejszy plac w centrum ams) z pomnikiem wyzwolenia miasta i palacem krolewskim, na tym placu jest tez mega slawne muzeum figur woskowych (ale nie wiem ile kosztuje wjazd), dzielnica czerwonych latarni z burdelami i kofikami (tam bedziemy mogli zakupic troche ziola - 6-9 euro za gieta), niedaleko jest oude kerk - najstarszy kosciol w ams chyba z XIV w bedziecie mogli sobie tam zobaczyc westwerki i te inne wasze portale , obowiazkowo mega wyczesany kebab u turasa - 6 euro, mozliwa wycieszka statkiem po kanalach masterdamu bodajze 10 euro od osoby (podobna naprawde sie oplaca), pochodzimy troche po sklepach, i cos dla pilkarzy mozemy skoczyc na amsterdam arena - stadion ajaxu, w drugi dzien proponuje skoczyc do rotterdamu na eromast jest to wierza majaca okolo 180m na 95m jest restauracja.  zajebisty punkt widokowy, z gory widac caly roterdam, na gorze mozna tez spalic lolka mysle ze warto - wjazd na wierze 8,5 ero, w rotterdamie jest tez jakis zajebisty basen TROPICANA - w srodku morski piasek, palemki te sprawy, pewnie jakies zjezdzalnie itd. kumpel mi mowil ze wjazd 15 euro na caly dzien ale najlepiej jak by to ktos sprawdzil w necie bo ja nie mam na to czasu. orpocz tego mozna zobaczyc shiphol port lotniczy pod amsterdamem 3 w europie po frankfurcie i londynie, rijksmuseum 0 najslawniejsze muzeum w ams, jest jakis slawny most ale dokladnie nie wiem o co chodzi... mozna sie tez wybrac co nordwijku nad morze zobaczyc zachod slonca czy cos. monia moze tez obczaic jakas dobra imprezowanie w amsterdamie.

oczywiscie to sa tylko propozycje, wybieracie co chcecie i na ile pozwala kasiora, oczywiscie dorzucam sie do beny i stawiam jedzenie (ale wezcie troche z polski:P) wezcie ze soba spiwory jakas mala poduszke, kubek, kielony, z 2 lufki, mozecie zabrac jakas wodeczke, troche slonca i zajebiste humory!

i info do kierowcow: dacie zabrac 2 reklamowki zarla? wysle maila z lista zakupow do brata, on to kupi i by wam podrzucil jakos przed wyjazdem, huh?

Offline

 

#14 2008-04-19 13:36:24

Minika

TiRówkowa Moderatorka

1940501
Skąd: MOSINA :D
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga Holandia ! !

ja chce pod AMSTERDAM ARENA !! obowiazkowo Daras, plan niezly i mysle ze mozliwy do zrealizowania. powoli trzeba ustalac terminy, godziny i inne pierdoly bo wyjazd sie zbliza znalezienie zajebczej imprezowni mozecie zostawic mi! :] znajde cos konkretnego

btw: http://www.amsterdam.info/pl


I never sleep when TRANCE walking dominates our lives. Party on!!

Offline

 

#15 2008-04-19 20:35:30

bJusta

Student

5859077
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 56
Punktów :   

Re: Uwaga Holandia ! !

nie watpie monika ze zajebcza imprezownie znajdziesz!! a umowimy sie przy jakims piwku czy co:> hehe w czw?


God Made Grass Man made Booze Who Do You Trust

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicyuliczni.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.ricoe-gra.pun.pl www.demoris.pun.pl